Clestele pentru popnituri Workpro WP225005 este un instrument robust si eficient, destinat fixarii popniturilor cu diametre de 4,8mm, 2,4mm, 3,2mm, 4,0mm. Cu o lungime de 250 mm, acesta ofera o forta de strangere optima si permite lucrul in spatii relativ inguste, fiind ideal pentru aplicatii in metal, aluminiu, plastic sau alte materiale usoare.