Bautool NL210600 Aparat de taiat gresie si faianta 600 mm
BAUTOOL
Specificatii tehnice:
  • Lungime de taiere: 600 mm
  • Lungime de taiere diagonala: 425 mm
  • Grosime taiere 90°:7,5-15 mm
  • Lungime: 880 mm
  • Latime: 250 mm
  • Inaltime: 400 mm