Bautool NL155600 Aparat de taiat gresie si faianta pe rulment, 600 mm, "Mester"
BAUTOOL
Date tehnice:
  • Lungime de taiere: 600 mm
  • Lungime de taiere diagonala: 425 mm
  • Grosime taiere 90°: 7,5 - 15 mm
  • Lungime: 880 mm
  • Latime: 343 mm
  • Inaltime: 255 mm