Bautool RQAC0511510 Disc taiere metal 115x1.0x22.23 mm
BAUTOOL
Reducere: -12%
Caracteristicile produsului
  • Diametru exterior: 115 mm
  • Diametru interior: 22.23 mm
  • Grosime disc: 1 mm
  • Utilizare: metal
  • Compatibilitate: polizor unghiular
  • Tip taiere: uscata
Model: RQAC0511510
Stoc: In stoc
de 35 de ani pe piata
de 35 de ani pe piata
Articole verificate
Articole verificate
Livrare rapida
Livrare rapida
mărimea
Reducere: -12%