Bautool RQHP020115 Disc diamantat pentru ceramica 10x115x1,2 mm
BAUTOOL
Reducere: -14%
Specificatii:
  • Utilizat pentru: ceramica
  • Tip disc: diamntat
  • Diametru disc: 115 mm
  • Diametru interior: 22.23 mm
  • Suprafata diametrului: 10 mm
  • Grosime disc: 1.2 mm
Model: RQHP020115
Stoc: In stoc
de 35 de ani pe piata
de 35 de ani pe piata
Articole verificate
Articole verificate
Livrare rapida
Livrare rapida
mărimea
Reducere: -14%
Descriere
Disc diamantat pentru ceramica, dimensiune 115 mm, utilizat pentru taierea placilor ceramice. Are o margine solida pentru o taiere precisa, fara a deteriora marginile materialului.
Potrivit pentru taierea umeda fara a limita durata lucrarii.
Diametrul discului este de 115 mm, grosimea: 1.2 mm, diametrul interior: 22.23 mm, suprafata diamantului 10 mm