Bautool NL1551000 Aparat de taiat gresie si faianta pe rulment, 1000 mm, "Mester"
BAUTOOL
Date tehnice:
  • Lungime de taiere: 1000 mm
  • Lungime de taiere diagonala: 705 mm
  • Grosime taiere 90°: 7,5 - 15 mm