Bautool NL1551200L+NL1200 Aparat de taiat gresie si faianta cu laser 'Mester' 1200 mm + husa
BAUTOOL
Date tehnice:
  • Lungime de taiere: 1200 mm
  • Lungime de taiere diagonala: 850 mm
  • Grosime taiere 90°: 7,5 - 15 mm
  • Lungime: 1500 mm
  • Latime: 250 mm
  • Inaltime: 500 mm