Bautool NL155800+NL800 Aparat de taiat gresie si faianta pe rulment, 800 mm, "Mester" + Husa
BAUTOOL
Date tehnice:
  • Lungime de taiere: 800 mm
  • Lungime de taiere diagonala: 565 mm
  • Grosime taiere 90°: 7,5 - 15 mm
  • Lungime: 1180 mm
  • Latime: 343 mm
  • Inaltime: 255 mm